Ninel Conde Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ninel Conde Serbia
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Ninel Conde Serbia - Official Forum

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Marko

Marko


Broj poruka : 103
Datum upisa : 09.01.2011

Ninel Conde Serbia - Official Forum Empty
PočaljiNaslov: Ninel Conde Serbia - Official Forum   Ninel Conde Serbia - Official Forum Icon_minitimeSub Jan 15, 2011 2:16 pm

Nazad na vrh Ići dole
Milos
Administratori
Administratori
Milos


Broj poruka : 259
Datum upisa : 28.11.2010

Ninel Conde Serbia - Official Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Ninel Conde Serbia - Official Forum   Ninel Conde Serbia - Official Forum Icon_minitimeSub Jan 15, 2011 8:11 pm

Vec postoji ovaj 4um od Ninel,necu ici na druge.A to sto je official i ako ima vise clanova ( a nema) nema veze.Kao sto sam rekao,4um moze imati i 1000 clanova ako niko nije redovan to je isto kao da nema nikoga.

Ali ok,tnx na postu Smile!
Nazad na vrh Ići dole
https://ninel-conde-serbia.forumsr.net
Marko

Marko


Broj poruka : 103
Datum upisa : 09.01.2011

Ninel Conde Serbia - Official Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Ninel Conde Serbia - Official Forum   Ninel Conde Serbia - Official Forum Icon_minitimeSub Jan 15, 2011 8:14 pm

Pa dobro nemoras ti iici zato sluzi reklama da bi drugi saznali za OFFICIAL forum
Nazad na vrh Ići dole
Milos
Administratori
Administratori
Milos


Broj poruka : 259
Datum upisa : 28.11.2010

Ninel Conde Serbia - Official Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Ninel Conde Serbia - Official Forum   Ninel Conde Serbia - Official Forum Icon_minitimeSub Jan 15, 2011 8:17 pm

Koji ima 6 clanova,a aktivan si tamo samo ti Very Happy !
Nazad na vrh Ići dole
https://ninel-conde-serbia.forumsr.net
Marko

Marko


Broj poruka : 103
Datum upisa : 09.01.2011

Ninel Conde Serbia - Official Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Ninel Conde Serbia - Official Forum   Ninel Conde Serbia - Official Forum Icon_minitimeSub Jan 15, 2011 8:21 pm

Ti izgleda si toliko "pametan" da je to ocaravajuci. Zar ne mozes da shvatis da je forum otvoren juce i da nisam jos stigao ni da ga reklamiram. A vidim tvoj forum je o Ninel pa sto ne pises o njoj najaktivnija tema je hot seats i to zahvaljujuci temi jer se zahvaljujes na svakom odgovoru (i to nema veze sa vaspitavanje) nego hoces da postignes vise postova. a i sta ce, ko gubi ima pravo da se ljuti. Bar je meni Ninel dopustila da bude official, za tvoj nije ni cula pa mozes imati i milion clanova ali samo je jedan jedini OFFICIAL koji ima 6 clanova i na kojem sam aktivan samo ja....
Nazad na vrh Ići dole
Milos
Administratori
Administratori
Milos


Broj poruka : 259
Datum upisa : 28.11.2010

Ninel Conde Serbia - Official Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Ninel Conde Serbia - Official Forum   Ninel Conde Serbia - Official Forum Icon_minitimeSub Jan 15, 2011 8:28 pm

Da bi se svadjao sa mnom prvo nauci da pises,kaze se sa VASPITANJEM!To je prva stvar.To sto je 4um napravljen juce nista ne znaci i ne vadi se na tu foru kad je napravljen.Forum cim se napravi mora da ima bar troje ljudi koji rade na njemu,a ti si ga sam napravio i jedino si ti aktivan.To sto se zahvaljujem nekome je moja stvar,novosti o Ninel donosim kada ih ima,ne zelim da pisem svakakve baljezgarije samo da bi bilo "novosti".Postajes smesan koliko se hvalis da je tvoj 4um official,pa sta sad ako jeste?Ninel je cula da ima jos jedan 4um o njoj i da sam ja napravio prvi,ali ocigledno da ti to ne znas.Ali ok,nadam se da ces imati vise od 6 clanova do kraja meseca,s obzirom da ti je forum official Very Happy :DDDD....A sada ti sledi ban jel se svadjas sa glavnim Adminom NE OFFICIJALNOG foruma od Ninel :DDDDDD!
Nazad na vrh Ići dole
https://ninel-conde-serbia.forumsr.net
Marko

Marko


Broj poruka : 103
Datum upisa : 09.01.2011

Ninel Conde Serbia - Official Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Ninel Conde Serbia - Official Forum   Ninel Conde Serbia - Official Forum Icon_minitimeSub Jan 15, 2011 8:30 pm

Jao Crying or Very sad slobodno me banuj, ali pre toga ima da skines sve sa foruma sto sam ja doneo, slike iz filmografije, ove male ikonice na glavnoj temi i tekst, ako ne saznacu pa cu te tuziti provajderu i on ce te naterati da ih skines. Milom ili ode forum.
Zbogom Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Milos
Administratori
Administratori
Milos


Broj poruka : 259
Datum upisa : 28.11.2010

Ninel Conde Serbia - Official Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Ninel Conde Serbia - Official Forum   Ninel Conde Serbia - Official Forum Icon_minitimeSub Jan 15, 2011 8:32 pm

Ne brini,sve sto si ti doneo ce biti skinuti odavde,nosi na tvoj OFFICIAL FORUM :DDD!
Nazad na vrh Ići dole
https://ninel-conde-serbia.forumsr.net
Marko

Marko


Broj poruka : 103
Datum upisa : 09.01.2011

Ninel Conde Serbia - Official Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Ninel Conde Serbia - Official Forum   Ninel Conde Serbia - Official Forum Icon_minitimeSub Jan 15, 2011 8:34 pm

Samo se nadam da nece biti prekasno Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Milos
Administratori
Administratori
Milos


Broj poruka : 259
Datum upisa : 28.11.2010

Ninel Conde Serbia - Official Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Ninel Conde Serbia - Official Forum   Ninel Conde Serbia - Official Forum Icon_minitimeSub Jan 15, 2011 8:36 pm

Napravicu ja drugi,tj.sada brisem ovaj,ne brini ti nista Wink!
Nazad na vrh Ići dole
https://ninel-conde-serbia.forumsr.net
˙·•♥ Mia ♥•·˙
Administratori
Administratori
˙·•♥ Mia ♥•·˙


Broj poruka : 275
Datum upisa : 16.12.2010
Godina : 27
Lokacija : Con Ninel...♥

Ninel Conde Serbia - Official Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Ninel Conde Serbia - Official Forum   Ninel Conde Serbia - Official Forum Icon_minitimeSub Jan 15, 2011 10:48 pm

Necemmo mi brisati,pa neka mi dodje taj! Pa neka on brise!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ninel Conde Serbia - Official Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Ninel Conde Serbia - Official Forum   Ninel Conde Serbia - Official Forum Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ninel Conde Serbia - Official Forum
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ninel Conde VS. Maritza Rodriguez
» Ninel Conde VS. Gaby Espino
» Da li ste se registrovali na ovaj forum zato sto vam je dobar ili zato sto volite Ninel?
» Sta ste radili pre dolaska na forum?
» Zasto ne zelite da se registrujete na ovaj forum?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ninel Conde Serbia :: Ninel Caffe :: Zabava :: Reklame-
Skoči na: